Stadsfestivalen, dag två, Torsdag

Emmas son Ludwig!

Emma herself - Just chillin'

Jag och Emma i "Breakdance". - Vi fick ju åka gratis praktiskt taget alla dagar... Haha!

Aldrig att jag skulle sätta mig i den där... "Batman". Min syster och Kims lillasyster åkte den... Jag och Emma vågade inte.

Sedan bar det av hem och byta kläder och fixa mig lite innan jag skulle dit igen!

Bilderna på när jag såg "April Divine" visar jag en annan gång då jag har tagit mig tiden att redigera och vattenstämpla dem.
Varför fick vi åka gratis då? Vi lyckades bli stamkunder och favoriter rätt fort... Två stycken av personalen i "Breakdance" var lite too much ibland :P Haha! Speciellt gubben mot mig... Emma fick den yngre, the lucky bastard... Gabi, som gubben hette, sa bara "I love you!" denna dag... More to come, vill jag säga. More to come... Skriver i dagsordning vad vi varit med om vilka dagar, om ni inte förstod det ;)

Kommentarer

Kommentera inlägget här:

(Kommentarer som anses stötande raderas direkt. Även kommentarer fulla med länkar. Du aldrig är riktigt anonym, jag ser din IP-adress - Så tänk på vad du skriver. Dessutom är det mycket roligare om du kommenterar utan att vara anonym!)
♥Ditt Namn:
Kom ihåg mig?

♥E-postadress (Publiceras ej):

♥URL/Bloggadress:

♥Kommentar:

Trackback